V našej predajni Senecké pirôžky Mňam na Bernolákovej 1 v Senci (pri pošte) nájdete každý deň čerstvo upečené pirôžky podľa tradičnej receptúry priamo zo stroja. Náplne pirôžkov sa každý deň menia. Medzi najobľúbenejšie patria makovo-lekvárové, tvarohové a čokoládové. Okrem nižšie uvedenej dennej ponuky máme pre Vás vždy nachystané aj nejaké bonusové. Tešiť sa môžete na čokoládové, nugátové, lekvárové (marhuľa) či pudingové (vanilka s višňou).

 

Pondelok makovo – lekvárové, bryndzové
Utorok makovo – lekvárové, tvarohové, bryndzové
Streda makovo – jablkové, tvarohové, bryndzové
Štvrtok makovo – lekvárové, orechové, bryndzové
Piatok makovo – lekvárové, tvarohové, bryndzové

 

Pre tých, ktorí viac ako sladké obľubujú slané, pečieme denne maslové a oškvarkové pagáčiky, ako aj syrové tyčinky. Tieto je možné upiecť pre Vás aj vo väčších množstvách na objednávku. Stačí nám dať vedieť aspoň 2 dni vopred na číslo: 0905 353 284 alebo osobne v predajni.

Od jesene 2018 sme do našej ponuky zaradili aj chlieb a pečivo z pekárne Antol z Banskej Štiavnice. Obľube sa teší aj najmä chlieb Dlháň a Špaldový chlieb.

Novinkou v našej ponuke sú slané (bryndzové) a pizzové pirôžky.

Výrobky z našej ponuky vám radi privezieme k vám domov či do práce. Minimálna hodnota objednávky pre rozvoz je 8 €. Rozvoz v rámci mesta Senec je zdarma, pre okolie Senca je poplatok 1,70€.

Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že vám od nás bude chutiť smile

 

TovarHmotnosť/ksCena
Pirôžky1 ks0,90 €
Maslové pagáčiky200 g3 €
Oškvarkové pagáčiky200 g3 €
Syrové tyčinky200 g3 €
Káva so sebou1 €
Obľúbený chlieb Dlháň700 g1,50 €
Špaldový chlieb2 €
Rohlíky, kaiserky

Pin It on Pinterest

Share This